ערכה לבנייה עצמית של גדר – עשו זאת בעצמכם ותחסכו כסף!

לגדר שמסביב לגינה או לחצר שלכם יש מספר תפקידים: למנוע כניסה של אורחים לא רצויים, למנוע יציאה של ילדים או חיות מחמד, להגן על הפרטיות שלכם מעיני העוברים והשבים ולהשלים את העיצוב הכולל של החצר שלכם. כעת, אתם יכולים לבנות את הגדר בעצמכם. 

לבנייה עצמית של הגדר יש יתרונות רבים: עלות נמוכה יותר, שליטה מלאה בתהליך הבניה, תחושת הסיפוק בכך שעשיתם זאת בעצמכם ועוד.

רוצים לבנות את הגדר שלכם לבד? רוצים להתקין גדר לחצר או גדר לגינה? מעולה! אנחנו יכולים ורוצים לעזור לכם. כל מה שצריך זה מוטיבציה, יכולת טכנית בסיסית ובחירה של ערכת גדר לבנייה עצמית. את הגדר ניתן לבנות מחומרים שונים, מעץ טבעי או מחומרים דמויי עץ, ובמגוון עיצובים וגדלים. 

     

    

בניית גדר לבד – איך עושים את זה?

נחנו נייצר עבורכם את ערכת ההרכבה של הגדר מוכנה להתקנה: ערכה שכוללת את כל החומרים הנדרשים, חתוכים באופן מקצועי בהתאם למידות הנדרשות. 

כשהערכה בידיכם כל מה שתצטרכו לעשות זה להרכיב את הגדר. גם אם אין ברשותכם את הציוד המקצועי והמשוכלל הנדרש ואת היכולת הטכנית המתקדמת הנחוצה לחיתוך מדויק של עץ (בשביל זה אנחנו פה!) תוכלו ליהנות מגדר מדויקת ומעוצבת. כחלק מהשירות שלנו אנחנו גם מציעים ביקור בחצר או בגינה שלכם על מנת לסייע לכם בתכנון הגדר ובבנייה נכונה שלה. 

    

בניית גדר הפרדה בין שכנים או גדר לגינה - מה אתם צריכים לעשות?

כדי לבנות גדר באופן נכון ומוצלח, יש להתחיל בתכנון מדויק של הפרויקט. חשוב לדעת שתכנון מוצלח מתחיל בלימוד הנושא ואיסוף ידע רלבנטי לפרויקט.

קודם כל, תקראו מעט על הנושא (או תתיעצו איתנו) – מהם החומרים שבהם כדאי לעשות שימוש, מהם היתרונות והחסרונות של חומרי בנייה שונים, מה המחיר, כמה קל/קשה לעובד עם חומרים שונים, מה תוחלת החיים שלהם ומהי התחזוקה הנדרשת. חשוב גם להבין את ההבדלים בין המטרות השונות של הגדר – למשל הדרישות של גדר לבריכה (עמידות ברטיבות לדוגמה,) ששונות מהדרישות של גדר לבין שכנים או גדר לגינה (ניקוז לדוגמה.)

המידע הכרחי על מנת שתוכלו לתכנן בצורה נכונה ויעילה.

כשמתכננים גדר ישנם מספר מרכיבים שלחושב לקחת בחשבון:

  • מטרת הגדר: האם היא רק ליופי או גם נועדה להבטיח פרטיות? האם היא צריכה למנוע כניסת פורצים או רק כלבים זרים? הגדירו היטב את המטרות על מנת שתדעו מה אתם צריכים.
  • מיקום וגודל: על מנת לדעת מה כמות החומר שנדרשת.
  • עיצוב וסגנון: כדאי לזכור שהגדר איננה קיימת בפני עצמה אלא משתלבת עם מה שנמצא בחצר או בגינה. התאימו את הסגנון לשאר המרכיבים שמשתלבים עם הגדר לעיצוב הכולל של החלל.
  • חומרים: ניתן לבנות גדרות ממגוון חומרים – סוגי עץ שונים, חומרים דמויי עץ בעלי מראה של עץ ועמידות גבוהה בהרבה מהעץ הטבעי, סוגי מתכת שונים, בלוקים ואבן. ניתן גם לשלב בין חומרים שונים בהתאם לצרכים ולעיצוב המבוקש.

תכנון נכון יאפשר לכם לבחור את הגדר המתאימה לכם באופן הטוב ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת שנסייע לכם כבר בשלבי התכנון.

    

גדר עץ או גדר דמויית עץ - מה נעשה ביחד?

אתם תבואו עם הרעיונות שלכם ואנחנו  ניישם אותם באופן הטוב ביותר בהתאם למה שקיים בשוק ומגוון האפשרויות העומדות לבחירה בפנינו. על מנת לתכנן את הגדר באופן יעיל ונכון אנחנו נשתמש בתוכנת שרטוט מקצועית שתאפשר לנו ולכם ליצור תכנית מדויקת וישימה לפרויקט הגדר שלכם.

אבל, אם אתם מעדיפים לשלוט לבד בפרויקט שלכם ואין לכם צורך בעצות שלנו – אפשר לדלג על השלב הזה ולהמשיך מיד לשלב הבא.

   

מה אנחנו נעשה בשבילכם?

ייצור הערכה לבניית הגדר נעשה תוך שימוש בכלי עבודה מקצועיים ואיכותיים על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע רב. בהתאם לתכנית נרכז את החומרים הנדרשים, נחתוך אותם בצורה מדויקת ונארוז אותם עבורכם. הערכה מוכנה לשימוש וכל מה שעליכם לעשות הוא לבנות את הגדר בעצמכם.

אז קדימה, לעבודה!

צאו לחצר או לגינה, דמיינו את הגדר שלכם וצאו לדרך אל הגדר החדשה שמחכה לכם בסופה.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות!