חברת רועי אופק מתמחה בתכנון והקמת פרגולות אלומיניום חשמליות במגוון עיצובים, לפי דרישת הלקוח.
פרגולות האלומיניום עשויות חומרים איכותיים במחירים משתלמים, ומספקות פתרונות הצללה מתקדמים לבתים פרטיים ולעסקים.


פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת עשויה לרוב משלד אלומיניום וגג מתכוונן מפלסטיק קשיח PVC או אלומיניום. הפרגולה המתקפלת מהווה מערכת מודולרית חכמה המאפשרת פתיחה חלקית או מלאה של שלבי הגג בצורה פשוטה המעניקה נוחות מקסימלית למשתמש. המערכת החשמלית מעניקה שליטה על כמות האור ורמת האוורור במרפסת בהתאם לעונות השנה.
הפרגולות החשמליות מגיעות במגוון עיצובים מותאמים אישית וניתן להתקין אותן על גבי עמודי תמיכה או לתלות אותן בעיצוב מרחף. התקנת פרגולה מתקפלת עם מנגנון חשמלי מחייב ידע וניסיון של אנשי מקצוע מיומנים ואחראיים – את כל אלו אנו יכולים להציע לכם.

 

כיצד פועל מנגנון ההצללה ואיך הוא מופעל?

מנוע חשמלי המשולב בתוך המערכת מאפשר פתיחה וסגירה של הפרגולה בעזרת מתג או שלט. המנוע מוזן ממתח המגיע מרשת החשמל הביתית, כך שניתן לשלב פרגולה מתקפלת בתוך מערכות בית חכם אחרות.
שלבי הגג בפרגולה המתקפלת נעים על גבי מסילה מובנית ומגיעים עם שיפוע מובנה ובלתי מורגש לניקוז יעיל של מי הגשמים.
על גבי פרגולות האלומיניום החשמליות ניתן להתקין חיישני גשם והתקנים נוספים לקיפול אוטומטי מרחוק ועוד.
קיפול חלקי או מלא של גג הפרגולה מעניק הגנה מלאה מפני השמש בימי קיץ חמים ואטימות מוחלטת מפני גשמים בחורף.

 

 פרגולות אלומיניום חשמליות

 

פרגולות אלומיניום חשמליות – נוחות, עמידות ופונקציונליות

הפרגולה המתקפלת מהווה את הדור הבא בעולם הפרגולות ומספקת פתרונות הצללה חכמים ומותאמים אישית במגוון רחב של עיצובים. הפרגולה החשמלית מהווה פתרון פרקטי ונוח לשימוש לכל מזג אויר ולכל תנאי השטח.

שליטה מלאה על רמת ההצללה: הפרגולה היא תחליף פונקציונלי ונוח לשימוש לפרגולות עם שלבים קבועים.
הכוונון החשמלי של השלבים מאפשר שליטה על כמות האור והצל הרצויים במרפסת ומעניק חוויה אופטימלית ותנאי מזג אויר נוחים בכל ימות השנה.

חומרים עמידים מסנני קרינה: פרגולות אלומיניום חשמליות משלבות שלד מאלומיניום וחומרים פלסטיים עמידים לרטיבות ושמש המונעים כליאה של החום. אופציית הקיפול ופתיחת גג הפרגולה יחד עם החומרים האיכותיים מאפשרים לבחור את השילוב האידיאלי בין אור וצל ולאוורר את המתחם בימים חמים.
כמו כן, בשונה מפרגולות עץ אין צורך בטיפול ותחזוקה שוטפת של המבנה.

עיצוב בהתאמה אישית: לפרגולות האלומיניום החשמליות מגוון רחב של טקסטורות ועיצובים, כך שניתן להתאימם ולשלבם בסוגי מרפסות שונות ולפי הצרכים האישיים של הלקוח. פרגולות חשמליות על עמודים או תלויות המעניקות מראה מודרני או עיצוב קלאסי. הפרגולות המתקפלות הן מודולריות ומתאימות לכל מקום ולכל גודל בבתים פרטיים, עסקים ומסעדות.

טכנולוגיה מתקדמת: על גבי פרגולות האלומיניום החשמליות ניתן להתקין נורות תאורה וחיישנים לזיהוי גשם – אידיאלי לבתי עסק. בנוסף, ניתן להתקין על הפרגולה המתקפלת פאנלים סולאריים המחוברים למנוע ועוד מגוון אופציות נוספות.

 

איך משפיעה רפורמת הפרגולות על הפרגולות המתקפלות?

תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה או בשמו האחר חוק הפרגולות מעניק הקלות משמעותיות בהקמת הפרגולות ולעיתים גם פטור מלא מהיתרי בנייה. חשוב לציין כי הרפורמה בתחום הפרגולות תקפה גם על התקנת פרגולות חשמליות מתקפלות וכל השינויים בחוק תקפים לגביהן גם. כמו כן, התקנת הפרגולה המתקפלת בצורה תלויה מעניקה פטור מתשלומי ארנונה על פי חוק.

השלב החשוב ביותר בהתקנת של פרגולות אלומיניום חשמליות הוא בחירת ספק השירות.

 

כחברה ותיקה עם ניסיון וידע רב בתחום, רועי אופק עבודות בעץ מלווה אתכם לכל אורך תהליך התכנון והקמת הפרגולה החשמלית. אנו מספקים תמיכה וייעוץ בשלבי בחירת החומרים, התאמת הפרגולה לגודל המרפסת בהתאם למגבלות השטח ולצרכים אישיים והתקנה מקצועית ואחראית של הפרגולה והמנגנון החשמלי.

 

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי.