מבני עץ יבילים נכנסו לשוק הבנייה בסערה וכבר עושים בהם שימושים רבים, הן פרטיים והן מסחריים. מבני העץ מגיעים בגדלים שונים, שיכולים להתאים כמעט לכל מטרה – למשרדים, צימרים, יחידות דיור למגורים ועוד. ישנם גדלים מובנים וישנן חברות המציעות בנייה והקמה של מבנים יבילים מעץ לפי הזמנה, כך שהאפשרויות הן רבות ומגוונות.

 

 

מהם מבנים יבילים מעץ?

 

אז מה זה בעצם מבנה יביל? מבנה יביל הוא מבנה נייד בשיטה אירופאית, אשר על פי רוב עומד בתקנים המחמירים של אירופה ושל ישראל (כמובן שעליכם לוודא שהמבנה שהזמנתם אכן עומד בתקנים אלה). מדובר במבנה בעל בידוד ברמה איכותית, כאשר משני צדי הקיר ישנו חיפוי עץ איכותי, אשר עובר טיפול מיוחד להגנה מפני מזיקים וחרקים וכן טיפול להגברת עמידותו במזגי האוויר השונים, אם בחום מופרז ואם בגשמים וברוחות סוערות.

 

מבנים יבילים נמצאים תחת הקטגוריה של הבנייה הקלה ולכן הקמתם וכן עלותם נמוכה באופן משמעותי ביחס לבנייה הרגילה המוכרת לכולנו. מדובר במבנה נייד שאפשר להעביר ממקום למקום, כאשר אם מדובר בשימוש קבוע – ניתן לקבע את המבנה, כך שיישאר יציב לאורך שנים ארוכות.

 

 

 

מבנים יבילים מעץ לשימוש מסחרי

מבנים יבילים מעץ מתאימים למגוון שימושים מסחריים – קודם כל כמשרדים ניידים או משרדים זמניים, כמו למשל משרד לקבלן ולמהנדס בשטח בנייה. בשל מראם הכפרי, מבנים יבילים מעץ משמשים פעמים רבות כצימרים, שבהם ניתן לארח לקוחות, כעסק לכל דבר. ישנם גם עסקים כמו מסעדות ופונדקים שהמבנה שלהם הוא מבנה יביל מעץ – כאשר המראה הכפרי מהווה חלק משמעותי מעיצוב המקום.

מבנים יבילים לשימוש פרטי

מבנים יבילים מעץ יכולים לשמש כמבני מגורים לכל דבר. אנשים פרטיים עושים בו שימוש כאשר הם רוצים לבנות בית על אדמה שיש בבעלותם ואפילו כיחידת דיור נוספת בחצר הבית – העלות נוחה וזמינה יותר מבנייה רגילה שהיא מאוד יקרה, משך הבנייה הוא קצר מאוד ורמת הדיוק של המבנה היא ברמה הגבוהה ביותר. שלא תטעו לחשוב כי בגלל שמדובר במבנה נייד, אין הוא מספק איכות ורמה גבוהה – להיפך הוא הנכון, רמת הגימור של המבנה יכולה להגיע לסטנדרטיים הגבוהים ביותר, הכל תלוי בכם ובדרישות שלכם מהמבנה.

האם אפשר לגור במבנה נייד מעץ?

האם מבנה העץ היביל מתאים למגורים? כפי שכבר ציינו, בוודאי שכן. ניתן לצייד אותו בכל מה שצריך בית מתפקד – אמבטיה, כיורים, ברזים, כיריים חשמליות (או על גז), נקודות חשמל, אסלות ועוד. כל מה שאתם צריכים במנה זה ניתן להזמין ולשלב בו. בניתם בית או יחידת דיור בחצר? תוכלו גם להקים בצמוד אליו משטח דק לעיצוב החצר לישיבה נוחה ולאירוח חברים ומשפחה. בשורה התחתונה, מבנים אלו יכולים להיות מעצובים ומתוכננים ברמה הגבוהה ביותר ולהוות תחליף בעלות ראלית לבנייה בשיטה הרגילה.

מעוניינים בתכנון ובניית מבנה שיתאים בדיוק לבית שלכם? לנו יש את הניסיון ואת הידע שבזכותם תוכלו לקבל את תוספת הבנייה המושלמת. צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום או התחייבות.