חברת רועי אופק עבודות בעץ מתכננת, מעצבת ובונה פרגולות מעץ מזה 20 שנה.
אצלנו תמצאו איכות ללא פשרות, מחירים תחרותיים ומגוון סגנונות עיצוב בהתאם לתוואי השטח ורצון הלקוח.

איזה סוגי פרגולות לגינה קיימים?

 

פרגולה על עמודים – פרגולה לגינה, למרפסת, לגג או לחצר; פרגולה עם עמודים מתאימה לכל מיקום. אין צורך לסמוך אותה על קיר קיים וניתן לבנות אותה בכל צורה שהיא באמצעות התאמת העמודים לעיצוב הרצוי ולתנאי השטח. חשוב לבדוק אם צריך גם לחפור יסודות לצורך קיבוע העמודים והעמדת הפרגולה – במקרים רבים יש צורך בכך וחשוב לקחת זאת בחשבון בזמן התכנון.

 

פרגולה תלויה – אם יש קיר קיים ניתן לקבע את הפרגולה אליו ולוותר על שני עמודים (או רק על אחד בהתאם למצב.) קיבוע לקיר צריך להיות חזק מספיק על מנת שיוכל לשאת את משקל הפרגולה ויש לוודא שהקיר המיועד אכן חזק מספיק על מנת לתמוך במבנה המתוכנן.
פרגולה למרפסת – פרגולה שימושית לעיר היכן שיש פחות חצרות וגינות. כיוון שבהרבה מקרים יש רק מרפסת אחת, חשוב להחליט אם רוצים להצליל את כולה או להשאיר חלק ממנה גלוי לשמש.

 

 

פרגולות לעסקים – לבית קפה או מסעדה – איננה זהה לפרגולה שמותקנת בבית. חשוב להכיר את הצרכים שלכם ולמפות אותם לפני שניגשים לבחינת האפשרויות העומדות בפניכם ותכנון הפרגולה המתאימה לכם.
בחירת הפרגולה המתאימה לכם איננה תמיד פשוטה. התייעצות עם בעלי המקצוע שמכירים את התחום ובעלי ניסיון ארוך יכולה לסייע לכם במציאת התשובה הנכונה.

 

 

 

 

אצלנו תוכלו לקבל יעוץ והכוונה ללא עלות וללא התחייבות, צרו קשר עוד היום !

יש לך שאלה לרועי?

מה יש לנו להציע לכם?

 

עצים איכותיים ממיטב היבואנים בארץ: בחירה בעץ משפיע על אופי ומראה הפרגולה וגם, כמובן, על המחיר. אנחנו משתמשים בעיקר בסוגים שונים של אורן (פיני, דאגלס ועוד,) ואשוח (סייפרס, בלע"ז.) את העץ לסוגיו השונים אנחנו מביאים מספקים נבחרים ומובחרים בארץ. העץ עובר תהליכי עיבוד ושימור שונים על מנת להאריך את חייו ולהפוך אותו עמיד יותר בפני פגעי מזג האוויר ומזיקים שונים. בנוסף אנחנו צובעים את העץ ומעבירים אותו תהליך גימור מושלם על מנת להבליט את היופי של העץ ואת המרקם הטבעי שלו. מומלץ לראות בעיניים את סוג העץ, אם ניתן בפרגולה קיימת, על מנת שתוכלו לבחור את סוג העץ המתאים לכם.

 

מגוון גדלים בהתאם לצורך ולרצון הלקוח: גודל הפרגולה משפיע גם על המראה שלה ושל הסביבה שלה וגם על המחיר שלה. גדול יותר איננו שווה בהכרח טוב יותר וחשוב להתאים את הגודל למקום שבו תוקם הפרגולה ולצרכים האמיתיים שלנו.

  • לגודל שני מרכיבים – שטח וגובה. ככל שרוצים לבנות מבנה שיצליל שטח גדול יותר, יש צורך ביותר חומרים, ובידע מקצועי מתאים. בניית פרגולות בעלות שטח גדול מחייבת ידע מעמיק, מקצועיות וניסיון, הדבר חשוב במיוחד כאשר מקימים פרגולה לעסק, בבית קפה או בצימר. כמו כן, ישנן תקנות בניה שמגבילות את שטח הפרגולה – לדוגמה: היא יכולה לתפוס רק אחוז מסוים משטח החצר או הגג ולא יותר. לכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום לפני שמחליטים על גודל המבנה.
  • המרכיב השני הוא הגובה – המרחק בין הרצפה לבין "גג" הפרגולה. אין אמנם גובה סטנדרטי לפרגולה אך לרוב הוא נע סביב הגובה המקובל לתקרה בבית: 270 ס"מ. גם כאן ניתן למצוא תקנות שקובעות הגבלות על גובה הפרגולה וחשוב לברר לפני הבניה.
    פרגולות במגוון עיצובים בהתאם לרצון הלקוח: בנוסף לעיצובים שנובעים מצורת הפרגולה ומסוגי העץ אנחנו מציעים גם מגוון אפשרויות סגירה לפרגולה, ומגוון אפשרויות של קירוי. סנטף, רעפים, במבוק ועוד.

 

עבודה בטכניקות המתאימות ביותר לכל פרויקט: לא ניכנס לפרטים אלא רק נציין שאין דרך אחת לבנות פרגולה. לדוגמה: חיבור גלוי (טכניקה שבה הברגים שמחברים את החלקים השונים גלויים לעין) לעומת חיבור סמוי (טכניקה שבה חיבור החלקים השונים נעשה על ידי עיצוב העץ כך שלא רואים מחברים, תושבות וברגים.)

 

 

 

צל זה לא הכול: תוספות לפרגולה

 

  • לפעמים אנחנו שוכחים שיש יותר מאשר רק צל בחיים. פרגולות יכולות לתת לנו הרבה יותר מהגנה מקרני השמש.
    הכנה לצמחיה: בגינה זה נראה מובן מאליו אבל גם על המרפסת או הגג, הפרגולה יכולה לאחד כוחות עם צמחיה מתאימה. אפשר להוסיף לפרגולה מעקה שעליו יונחו עציצים או לתכנן את גובה ומבנה הפרגולה כך שתוכל לשמש כסוכת גפנים.
  • הכנה למשחק: תכנון נכון של הפרגולה יאפשר להפוך את הפרגולה גם לאזור משחקים עבור הילדים (וגם חלק מהמבוגרים.) תוכלו להוסיף נדנדה ואפילו חבלים שאפשר לטפס עליהם ולהתנדנד.
  • הכנה למנוחה: אין צורך להסתפק בשולחן סטנדרטי וכמה כיסאות (מפלסטיק, עץ או מתכת, בהתאם לטעם ולכיס.) מדוע לא לשלב ספסל בתוך המסגרת עצמה – מברזל או מעץ בהתאם לעיצוב הרצוי? ולמה לא להוסיף גם ערסל או שניים? כך תקבלו מקום שניתן להשתמש בו למגוון דברים: מארוחה משפחתית ועד מנוחה ארוכה והכרחית אחרי שחזרתם מארוחה משפחתית.

 

פרגולה לגינה - המגע האישי


ניסיון, ידע, יכולת וכישרון מפרידים בין בעלי המקצוע האמיתיים לחובבנים למיניהם. אבל יש דבר אחד שחשוב לזכור: הפרגולה היא שלכם ובשבילכם ולכן היא צריכה להתאים לכם. הקשיבו לבעל המקצוע, התייעצו עימו והסתייעו בידע ובניסיון שלו. אבל בסופו של דבר הקפידו להקשיב גם לעצמכם. ביחד נוכל לבנות את החוויה המושלמת עבורכם.

 

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.