דקים מעץ מבית רועי אופק

חברת רועי אופק מציעה מגוון עיצובים של דקים מעץ מתוך מגוון רחב של סוגי עץ: איפאה, אורן ועוד. מעבר למקצועיות ולניסיון הרב, אנחנו מקפידים מעל הכול על הקשבה ללקוח – כדי שתוכלו לקבל את הדק המתאים ביותר עבורכם. צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.

לדקים מעץ יתרונות רבים. המראה שלהם מיוחד במינו, הם בנויים מחומרים איכותיים ועמידים והם נוחים לשימוש ונעימים למגע. בנוסף, כתחליף למדשאה, הם חוסכים מים ומתאימים במיוחד למקום שבו אנחנו חיים ובו המים הם משאב יקר.

איך בוחרים את העץ המתאים לדק?

אנחנו בונים דקים מכל סוגי העץ הקיימים בשוק, ומשתמשים בעצים איכותיים, עמידים ומטופלים בכל הטיפולים הנדרשים. החומרים העיקריים שבהם נעשה שימוש הם:

דק אורן

עץ שהשימוש בו נפוץ כיוון שמחירו נמוך יחסית והוא נוח לעבודה. על מנת שיהיה עמיד, האורן עובר טיפול ומקבל גוון ירקרק שהופך לאחר זמן מה בשמש לגוון חום. חשוב לצבוע אותו כדי לשפר את העמידות שלו ואת אורך חייו. עם טיפול נכון, דק מעץ אורן ישמור על מראהו המיוחד לשנים ארוכות.

דק איפאה

איפאה הוא עץ איכותי חזק במיוחד אך גם יקר יותר מהאורן. צבעו חום-אדמדם בגוונים שונים. עמיד בפני פגעי מזג האוויר, מכות ושריטות ויכול לשאת משקל רב. חשיפה ארוכה לשמש פוגעת אמנם בצבעו אך לא בחוזק ובעמידות שלו – צביעה בשמן דקים מתאים תחזיר לדק מעץ איפאה את הצבע המיוחד שלו. מתאים לבניית דק גם מסביב לבריכות שחיה וג'קוזי.

דק מסביב לבריכה

דק עץ קומרו

עץ איכותי וחזק בעל מראה ייחודי בגווני חום. עמיד מאוד לפגעי מזג האוויר. חשיפה לשמש אמנם פוגעת בו אך פחות מאשר בדק האיפאה – הוא דוהה אך שומר על גוון חום וצביעה בשמן דקים משיבה לו את הגוון המקורי. מתאים במיוחד לבנייה סמויה ללא ברגים ומחברים גלויים.

דקים מעץ גאראפה

עץ זה, שידוע בארץ גם כעץ גרפרה או גראפה, הוא עץ בעל גוון ייחודי חום-צהבהב או זהוב. עץ חזק ועמיד אך קל לעבודה. זול יותר מהאיפאה אך לא תמיד זמין למכירה כיוון שהשימוש בו בארץ איננו נפוץ. העמידות שלו לרטיבות וצבעו הבהיר – הוא מתחמם פחות בשמש ולכן נוח ללכת עליו ברגליים יחפות – הופכים אותו לבחירה מצוינת להתקנה מסביב לבריכה.

דק טיק בורמזי

טיק הוא עץ חזק ועמיד במיוחד – אינו נפגע מרטיבות וחשיפה לשמש פוגעת בו במידה מועטה. האיכות והעמידות באות עם תג מחיר גבוה. העמידות הגדולה שלו לרטיבות הופכת אותו לבחירה טובה במיוחד לבנייה מסביב לבריכה.

דק דמוי עץ או דק סינטטי

דקים סינטטיים דורשים פחות טיפול לאורך השנים וכיוון שניתן לחספס אותם הם מתאימים במיוחד להתקנה מסביב לבריכה. תוכלו לקרוא על זה בהרחבה בעמוד הבא: דקים סינטטיים מבית רועי אופק.

כמה עולה לבנות דק מעץ? הגורמים שמשפיעים על המחיר

 • גודל – דק גדול יותר עולה יותר, כמובן, אך המחיר למ"ר יורד ככל ששטח הדק גדול יותר.
 • מיקום – המיקום משפיע גם על עלויות בניית התשתית לדק וגם על בניית הדק עצמו.
 • צורה ועיצוב – גובה הדק, התשתית הנחוצה, הצורה של הדק, הגימורים הנדרשים ועוד.
 • חומרים – כמויות נדרשות והחומר שנבחר לבנייה.
 • טכניקות בנייה – לדוגמה, שיטת החיבור, גלוי או סמוי.
 • תוספות ובקשות מיוחדות.

הערה חשובה: לעיתים קרובות, חיסכון בעת בניית הדק והתפשרות על חומרים פחות טובים או חוסר הקפדה על הפרטים הקטנים עלולים לעלות ביוקר בטווח הארוך – דק שידרוש תחזוקה רבה ואולי לא יחזיק לאורך שנים. הקליקו כאן למחירים עדכניים לכל סוגי הדקים.

יש לך שאלה לרועי?

  ממליצים עלינו

  עוד המלצות >

  תוספות לדקים מעץ

  אם רוצים, ניתן להוסיף לדק מרכיבים שישלימו את המראה שלו, או שירחיבו את אפשרויות השימוש בו:

  • אדניות ועציצים
  • ספסלים ופינות ישיבה
  • בר וארונות
  • גדרות וקירות
  • נדנדות ומתקני משחקים

  תחזוקה, ניקוי ושימור דקים

  כפי שהזכרנו, גם חומרים עמידים דורשים טיפול ותחזוקה לאורך זמן לאחר שהם נחשפים לפגעי מזג האוויר ולקרינת השמש. טיפולים אלה כוללים ניקוי הדק באמצעים שונים, שימון שלו וצביעה באמצעים המתאימים. זהו שירות שגם אותו אנו מציעים בהתאם לידע ולניסיון ארוך השנים שלנו.

  דק עץ בבריכה

  לאחר ביקור בשטח ובחינת התנאים בו והבנת הצרכים שלכם, נתכנן ביחד עמכם את הדק המתאים, וניצור עבורכם את הדק הטוב ביותר שממנו תוכלו ליהנות עוד שנים רבות. 

  צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקיף ללא עלות או התחייבות.