בניית דק – עשה זאת בעצמך

ערכה לבנייה עצמית של דק – עשו זאת בעצמכם וחסכו כסף!

דק מעץ או דק דמוי עץ יכול להיות המרכיב האחרון שחסר לחצר או לגינה שלכם ויצור את העיצוב המושלם עבורכם. כעת, אתם יכולים לבנות את הדק בעצמכם. כך ניתן ליהנות לא רק מהתוצאה אלא גם מהדרך, לחסוך כסף ולהרוויח תחושת סיפוק עמוקה; לבנות במו ידיכם משהו שיישאר לשנים ושתוכלו להתגאות בו וליהנות ממנו עוד הרבה זמן.

רוצים לבנות את הדק שלכם לבד? רוצים להתקין דק בעצמכם? מצוין! אנחנו יכולים ורוצים לעזור לכם. אז אם יש לכם ידיים טובות ורצון להצליח כדאי לכם לבחור בערכה של דק לבנייה עצמית. את הדק ניתן לבנות מעצים טבעיים או סינטטיים וכך ניתן לבחור בין דק מעץ לבין דק סינטטי.

בניית דק לבד – איך זה הולך?

פשוט מאוד: אתם מחליטים איזה דק אתם רוצים לבנות ואז פונים אלינו. אנחנו נייצר לכם ערכת הרכבה מוכנה שכוללת את כל החומרים הנדרשים חתוכים בהתאם למידות הרצויות. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקין את הדק, בלי להסתבך עם חיתוכים מדויקים של קורות ולוחות שדורשים כלי עבודה מקצועיים ויכולת מקצוענית מתקדמת. בשרות נכלל גם ביקור שלנו במקום הבניה כדי להבין את הפרויקט, לסייע בתכנון שלו, לקחת מידות ולשרטט את התכנית בתוכנה מתאימה.

עשה זאת בעצמך – מה אתם צריכים לעשות?

כדי להצליח בבניית הדק, חשוב להתחיל בתכנון נכון של הפרויקט. אבל כדי להצליח בתכנון יש להקדים וללמוד ולרכוש ידע נחוץ על מנת שתוכלו לתכנן ולבנות באופן נכון.

קודם כל, לימדו מעט על דקים – מהם החומרים שבהם כדאי לעשות שימוש, מהם היתרונות והחסרונות של חומרי בנייה שונים, מה המחיר, כמה קל/קשה לעובד עם חומרים שונים, מה תוחלת החיים שלהם ומהי התחזוקה הנדרשת. חשוב גם להבין את ההבדלים בין המטרות השונות של דקים – למשל הדרישות של דק לבריכה (עמידות ברטיבות לדוגמה,) ששונות מהדרישות של דק למרפסת או לחצר פנימית (ניקוז לדוגמה.)

המידע הכרחי על מנת שתוכלו לתכנן בצורה נכונה ויעילה.

כעת אפשר לתכנן את הדק בהתאם למרכיבים החשובים:

  • מיקום
  • גודל
  • עיצוב וסגנון
  • חומרים

חשוב לדעת שאת הדק ניתן לבנות מסוגי עץ שונים וגם מחומרים סינטטיים. דקים סינטטיים זוכים להצלחה גדלה והולכת בגלל העמידות הגבוהה שלהם שלא באה על חשבון המראה. לאחר שהשלמתם את בניית התכנית, או לפחות הבנתם מהן הנקודות העיקריות שחשובות לכם ומה אתם רוצים לעשות, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

הדרכה לבניית דק – מה נעשה ביחד?

את חלקנו בפרויקט שלכם אפשר להפריד למעשה לשני חלקים – מה שנעשה אתכם ומה שנעשה בשבילכם.

יחד אתכם, נתכנן את הדק באופן מקצועי. כפי שהזכרנו, השרות שלנו גם כולל ביקור אצלכם של אנשי המקצוע שלנו. ביחד נמדוד את המקום, נבין את הפרויקט, המטרות והמגבלות, ניצור תמונה כללית ואז נשתמש בתכנת שרטוט על מנת ליצור את התכנית המדויקת והמקצועית לבניית הדק.

אתם כמובן יכולים לוותר על הייעוץ שלנו אם אינכם זקוקים לו. רק אמרו לנו מה אתם רוצים – דק מעץ אמיתי או דק מעץ סינטטי, דק לבריכה או דק לגינה וכן הלאה, ואנחנו נשמח לטפל רק בייצור החומר הנדרש.

מה אנחנו נעשה בשבילכם?

החלק שנעשה בעצמנו הוא ריכוז החומרים הנדרשים – לפי העץ שנבחר לפרויקט והכמויות שהוגדרו – והכנתם לשימוש. אנחנו נמדוד את חומר הגלם בצורה מדויקת ונחתוך אותו באמצעות הכלים המתקדמים שברשותנו כך שתקבלו את כל החומר חתוך באופן מדויק ומקצועני – ערכה לבניית דק מוכנה לשימוש. כעת כל שנותר לכם הוא לבנות את הדק.

ועכשיו, לעבודה!

זהו. התכנית מוכנה והערכה מוכנה. כל מה שנשאר לכם לעשות, גם אם מדובר באתגר, זה לבנות את הדק שלכם מהחומרים שהכנו עבורכם.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות!

עודכן בתאריך: 9 בינואר 2022