דק במבוק מבית רועי אופק

חברת רועי אופק מציעה דקים איכותיים מבמבוק: דקים ייחודיים ואלגנטיים, בעלי עמידות גבוהה במיוחד. צרו קשר עוד היום ונגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

דק במבוק הוא דק חצי סינטטי, המיוצר משבבי במבוק בשילוב דבקים ושרפים, שילוב שמעניק לו עמידות גבוהה ביותר בפני מזג אוויר סוער ובמיוחד כנגד מים.

התקנת דק במבוק: רק אצל המקצוענים

ההתקנה של הדק צריכה להיעשות באופן מדויק ומקצועי ביותר: לוחות הדק הם ארוכים יחסית, ומגיעים באורך של 1.85 מטר, והם מחוברים אחד לשני בחיבור של זכר ונקבה. הדק, שמגיע בצבעים של חום כהה או בהיר, מותקן בהתקנה נסתרת (ללא ברגים), מה שמעניק לו את המראה האלגנטי.

בשל עמידותו הרבה כנגד מים, ניתן להשתמש בדק במבוק גם לסביבות רטובות, כגון מסביב לבריכה או לג׳קוזי. בנוסף, ניתן להפוך את הדק ולהתקין אותו עם הצד המחורץ כלפי מעלה, מה שמונע החלקה והופך את הסביבה הרטובה לבטוחה יותר.

דק במבוק הוא דק ״ירוק״ השומר על איכות הסביבה: למרות התהליך הכימי שעובר הדק, הוא נחשב לדק האקולוגי ביותר. הסיבה לכך היא שדקים טבעיים, כגון אורן או איפאה, נכרתים מעץ. לעומת זאת, הבמבוק הוא שיח שיכול לשקם את עצמו במהירות ולכן הפגיעה היא מינימלית.

דק במבוק – מחיר ממוצע: ₪650-750 למטר

 

ממליצים עלינו

דק במבוק תמונות

תחזוקת דק במבוק

דק הבמבוק הוא דק סינטטי למחצה ולכן התחזוקה שלו יחסית פשוטה והוא עמיד ביותר בפני שריטות ופגיעות. יחד עם זאת, על מנת לשמור על הצבע שלו, יש להשתמש בשמן שקוף המיועד בדיוק אליו, אחרת הוא יקבל גוון אפור עם הזמן. חברת רועי אופק מספקת גם את השירות הזה, כך שגם אם אתם לא רוצים להתעסק יותר מדי עם כל הנושא, אתם לא צריכים לוותר על כל היתרונות של דק הבמבוק.

חברת רועי אופק בונה ומתקינה דקים כבר יותר מ-30 שנים עם תוצאות מעולות ודקים מיוחדים שיעניקו לבית שלכם מראה מיוחד ויוצא דופן. התקשרו עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי בחינם וללא התחייבות.

עודכן בתאריך: 30 במאי 2023