דקים איכותיים לגינה ולחצר

ייבשו לכם את הגינה? מחפשים דרך דקורטיבית לחפות את החצר? דקים מעץ הם פיתרון מושלם, אלגנטי, נוח לניקוי, עמיד ודקורטיבי.

מגוון סוגי עץ, שלל גימורים ועיצובים, שילוב אדניות, פרגולות, מדרגות ומגוון רחב של ריהוט מעץ – את כל אלה תוכלו למצוא אצלנו יחד עם עבודה מקצועית ושנים של ניסיון ולקוחות מרוצים.

דק לגינה – חסכון במים, עמידות ועיצוב 

כיסוי דקורטיבי לגינה ולמשטחים חיצוניים הוא לא רק חיפוי בעץ, הוא בחירה של החומר המתאים ביותר, בדיקה של התשתית, ניקוזי מים, אחוזי צל וכיווני העץ. רועי אופק מתמחים בהכנה והתקנה של דקים ללקוחות פרטיים ומסחריים. היום, כשיותר ויותר גינות מיובשות ולקוחות מחפשים פתרונות לגינות, דקים מציעים פתרון מושלם, נקי ואלגנטי. חברתנו בונה פרגולות ודקים מסוגי עץ שונים: טיק בורמזי, גרפרה, קומרו, דק אורן, איפאה וגם דקים סינטטיים. דקים מעץ מציעים גם אפשרות שילוב של גורמים דקורטיביים כמו אדניות ומדרגות עץ. רוצים דק אצלכם בחצר? מחפשים פתרון חיפוי לשטח פתוח?

דקים מהווים יתרון מהותי לעיצוב חוץ הבית בו הנכם מתגוררים.

מרבית מהמשפחות אשר בחרו להתקין בחצר הגינה דק, הפכו את המקום למוקד מרכזי, בו מתכנסים לפעילות מגוונות במהלך היום יום, בין אם זוהי ארוחת ערב, בוקר, צהריים, או סתם שיחת חולין.

גם בזמן שהמשפחה מארחת חברים או בני משפחה נוספים, הם מרבים לשבת באזור הדק אשר נמצא יעיל ונוח למטרות אלו.

הדק מצא את מקומו בעשור האחרון ואנו עדים לביקוש הרב שהולך וגובר מצד משפחות להתקין דקים לנוחות ולמראה אסתטי.

אם גם אתם מעוניינים לבנות דקים בגינת הבית, למדו כיצד נכון לתכנן את התהליך, בכדי להגיע לתוצאה מקסימאלית.

מה צריך לקחת בחשבון כאשר באים לתכנן דק?

מעצם העובדה שדקים מהווים מקום מפגש מרכזי מחוץ לכותלי הבית, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים על מנת להגיע לתוצאה האופטימאליית.

  • מטרה וייעוד הדק – שאלה ראשונה שעליה עליכם לענות היא, מה מטרת הדק ואילו שימושים הוא יהווה עבורכם. אם לדוגמא אתם מעוניינים לבנות דק למסעדה אותה תפתחו בעתיד, לעומת דקים אותם תתקינו בגינה, התכנון והביצוע יהיו שונים מבחינות רבות ועל כן חשוב להבין מראש מהו ייעודם. עלינו להבין מראש מהי תדירות השימוש בדק, כמו גם מהו המשקל הממוצע שיונח על הדק. עוד שיקולים שיש לקחת בחשבון הם תוספת תאורה, עמידות בפני מים, (לדוגמא דקים סביב בריכה בביתנו) ועוד.
  • חומר גלם – לשם בניית דק, ניתן להשתמש במספר חומרי גלם אשר שונים האחד מן השני, הן מבחינת המחיר והן מבחינת האיכות. עצים רבים משמשים כיום לבניית דקים ועליכם לבחור בעץ הנכון לכם, בין אם הוא עץ אורן, איפאה ועוד. בנוסף, לא לשכוח את האפשרות של בניית דק סינטטי דמוי עץ שעמיד לפגעי הסביבה וזקוק לתחזוקה מינימלית בלבד.
  • גובה הדק – ניתן לבנות כיום דק בגבהים שונים, ועל כן יש להחליט זאת מראש. כל המשטח חייב להיות באותו הגובה, ללא חריגות. בדרך כלל הגובה המומלץ הוא גובה של רצפת הבית, או נמוך מעט מהמפלס.
  • עיצוב הדקים – בימים בהם כל אדם רוצה להיות ייחודי ושונה מחברו, גם בתחום זה ניתן לעצב את הדקים בכמה אופציות על פי העדפה אישית שלכם. העיצוב יכול לקבל משמעות בהנחת אותם דקים באופן יצירתי (מאוזן או מאונך ועוד) , בשילוב מדרגות הבנויות, גם הן מדקים, ועוד.

כמה עולה התקנת דק?

העלות לבניית משטחים אלו אינה אחידה והיא משתנה בהתאם לצרכיו של הלקוח, לסוג חומרי הגלם אתו בוחרים לעבוד, לשטח עליו יונחו הקורות ועוד.

על מנת לדעת את המחיר המדויק אותו תשלמו, עליכם בראש ובראשונה להגדיר בדיוק מה ברצונכם לעשות בגינה, באולם האירועים, במסעדה, או בכל חלל חיצוני אחר בו תבנו את הדק.

בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים מטעמינו, ישמחו לספק לכם את הנתונים ולהגיש לכם הצעות מחיר מדויקות, בהתאם להגדרות שלכם.

עוד נשמח לייעץ לכם באשר לאופציות השונות העומדות בפניכם ולענות על כל שאלה או דילמה.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.