דק סינטטי: מקסימום מראה, מינימום תחזוקה

בשנים האחרונות מתחזקת המגמה של בניית דקים מעץ סינטטי במקום מעץ אמיתי.

חברת רועי אופק מציעה דקים סינטטיים במגוון עיצובים. עמידות מול פגעי הסביבה ומזיקים, התקנה נסתרת, פגישת יעוץ והכוונה ללא עלות.

מה היתרונות של דקים סינטטיים?

  • יציבות ועמידות: הדק הסינטטי מורכב משרפים פולימרים, חומרי פלסטיק ממוחזר ושבבי עץ. כיוון שמרכיב שבבי העץ הינו קטן יחסית, שומר הדק הסינטטי על יציבות החומר והבלייה שלו איטית מאוד. החומרים הפולימרים הם אלה שמעניקים למוצר את היציבות שלו. בדקים שבנויי מעץ סינטטי יש מעט מאוד עיוותים שנוצרים עם הזמן (דפורמציות) או תזוזות של חלקים.
  • תחזוקה מינימאלית: זהו היתרון הגדול והבולט ביותר של הדק הסינטטי. בשל היותו מורכב מחומרים סינטטיים הבלייה שלו מעטה מאוד והצבע שלו לא דוהה.
  • התקנה נסתרת (ללא ברגים): דקים סינטטיים מיוצרים באופן מיוחד עם חריצי צד המאפשרים בעזרת אביזרים מיוחדים להתקינם ללא ברגים. כך מתאפשרת התקנה נסתרת ללא שימוש בברגים – מה שנותן להם חזות חלקה למראה ואף למגע.

מה המחיר לדק סינטטי?

מחיר ממוצע – דקים סינטטיים: 850 ש"ח למטר.

הצעת המחיר להתקנת דק כוללת, מלבד חומרי הגלם:

  • בניית תשתית מפולסת וישרה (לא משנה אם השטח עקום או משופע)
  • התקנה מקצועית של הדק על גבי התשתית

האם דמוי דק באמת נראה כמו דק רגיל?

הדק הסינטטי מיוצר בשלל צבעים לבחירתו וטעמו של הלקוח.

ההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת לייצר את הדק הסינטטי במראה דומה יותר ויותר לעץ  אמיתי. תערובת שבבי העץ שמוכנסת לתוך תערובת היציקה יחד עם השימוש בתבניות יציקה שיוצרות לוח בעל טקסטורה וצבע של עץ אמיתי, מעניקים לדק הסינטטי מראה של עץ ממש אמיתי.

האם דק סינטטי מתאים לשמש כדק לבריכה?

כאשר מתכננים דק סינטטי לבריכה ישנה נקודה חשובה שכדאי להדגיש : העץ הסינטטי שממנו עשוי הדק נוטה להתחמם בשמש – מה שיכול לגרום לתחושה לא נעימה כאשר דורכים עליו. לכן חשוב לבחור חומר בצבע בהיר ולא כהה כדי שיקלוט כמה שפחות אנרגיה ויתחמם פחות. כמו כן עדיף גם לבחור חומר שיהיה בעל טקסטורה בולטת כדי למנוע החלקה.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות. 

עודכן בתאריך: 24 בדצמבר 2023