משרד מעץ: בניית משרדים מעץ בתוך יומיים

רועי אופק עבודות בעץ יבנה לכם משרד ביתי חלומי מעץ: רצפת עץ גלריית אורן, תקרת עץ כפרי וציפוי עץ דקורטיבי חיצוני – וכל זה בתוך יומיים (כן, יומיים בלבד!).

מאז מגפת הקורונה, יותר ויותר אנשים גילו את היתרונות שבעבודה מהבית. אבל הפיכת חדר נוסף בבית למשרד עלולה להיות בעייתית מכמה סיבות: ילדים שעושים רעש, חוסר מקום או סתם כמות גירויים עצומה.

בחברת רועי אופק עבודות בעץ, מציעים את הפתרון האידיאלי: בניית משרד מעץ – מהיר, יעיל וחסכוני – בחלק נפרד של הבית עם כניסה חיצונית או בחצר. זהו פתרון זול בהרבה משכירת משרד נפרד, אפילו אם הוא נמצא במרחק של כמה דקות הליכה ברגל.

למה דווקא משרדים מעץ?

יש כמה סיבות לכך שכדאי לשקול בנייה מעץ ולא מחומר אחר כמו בטון:

  • עץ הוא חומר אלגנטי שמשדר רוגע ותחושת חמימות. לכן הרבה יותר נעים לעבוד כשמוקפים בו. ללכת למשרד כבר לא חייב להיות עונש.
  • בניית משרד מעץ היא בנייה קלה שתושלם בתוך יומיים בלבד, ועם הרבה פחות רעש ובלגן (אף אחד לא רוצה לסבול מרעש של שיפוצים במשך שבועיים במרחק 4 מטר מהסלון…). היא מן הסתם גם יותר אקולוגית במידה ומקור העצים הוא מקור מתחדש.
  • זה אולי יפתיע אתכם: עץ הוא חומר בעלי בידוד תרמי טוב יותר מבטון סטנדרטי, קרוון או מחסן גדול מפח. המשמעות היא שהוא פחות חם בקיץ וגם פחות קר בחורף. גם הבידוד האקוסטי שלו לא רע בכלל, הרבה יותר מאשר של קיר גבס בתוך הבית למשל.
  • אין בעיה לחבר למשרד מעץ תשתית חשמל ואינטרנט מהיר, כך שלא תהיו תלויים בגנרטור יקר ומזהם או חיבור Wi-Fi לא יציב.

תחזוקת משרדים מעץ

רבים סבורים כי תחזוקת משרד מעץ היא מורכבת יותר, אך זה לא ממש מדויק: העץ אומנם דורש טיפול תקופתי, אך בסך הכול הוא עמיד מאוד והטיפול בו פחות מורכב מסיוד של קירות, הסרת כתמים או טיפול ברטיבות. כל זאת כמובן בהנחה שבוחרים בהתקנה איכותית ומקצועית ובשימוש בעץ מאיכות טובה.

באיזה עצים לבחור?

למרות שבניית משרדים מעץ יכולה להיעשות באופן כמעט אחיד, הרבה יותר פרקטי וגם יפה לשלב מספר עצים שונים כדי לתת למשרד תחושת מרחב גדול יותר.

למשל:

  • רצפה מעץ גלריה מסוג אורן (כשאומרים "עץ גלריה" מתכוונים לקורות שמשתלבות זו בזו ויוצרות מבנה ישר לחלוטין)
  • תקרה מעץ כפרי
  • ציפוי חיצוני מעץ בעל טקסטורה דקורטיבית

מעוניינים בבניית משרד איכותי מעץ? רועי אופק עבודות בעץ יבנה לכם את המשרד הביתי החלומי שלכם בתוך יומיים בלבד! צרו קשר לפגישת ייעוץ >>

עודכן בתאריך: 13 ביולי 2023