סגירת חורף, סגירת פרגולה או מרפסת מפני הגשם

חברת רועי אופק עבודות בעץ מתכננת, מעצבת ובונה סגירות חורף לפרגולות ומרפסות מזה 30 שנה. אצלנו תמצאו איכות ללא פשרות, מחירים תחרותיים ומגוון סגנונות עיצוב בהתאם לתוואי השטח ורצון הלקוח.

יתרונות של סגירת חורף

  • גמישות: ניתן להסיר את הסגירה וליהנות ממרפסת או פרגולה פתוחה באביב ובקיץ (ובעצם גם בסתיו) ולסגור את המקום רק בחורף. ניתן ליהנות מהפרגולה או המרפסת גם בחורף ואפילו כשיורד גשם בחוץ הסגירה מגנה על מה שמתחתיה מפני הגשם – ריהוט, דק מעץ, מתקן גריל וכן הלאה
  • אין צורך בהיתר: לא ניכנס כאן לפרטים לגבי מה אומר החוק בעניין סגירת חורף. אבל במקומות שבהם חוקי העזר המקומיים מחייבים הוצאת היתר לקירוי וסגירת פרגולה או מרפסת, שימוש בחומרים קלים וזמניים כמו יריעות ברזנט איננו מחייב הוצאת היתר.
  • התקנה קלה יותר, עלות נמוכה יותר: המחיר של סגירת חורף נמוך יחסית גם כאשר מדובר בסגירת חורף למרפסת וגם כאשר מדובר בסגירת חורף לפרגולה.

סגירת חורף מברזנט, סגירת חורף עם שמשונית או עם PVC – שמות שונים לאותה הסגירה

סגירה שמבוצעת באמצעות יריעה שעשויה מ-PVC, לעיתים בשילוב בד עבה אחר, ותפורה באופן חזק במיוחד. ניתן לעשות את סגירת החורף מפי וי סי באחת משלוש אפשרויות:

  1. תפירות טבעות בשוליים של יריעת הפי וי סי. לתוך הטבעות מבריגים ברגים שמצמידים את היריעה לגוף הפרגולה ובכך מקבעים אותה.
  2. התקנת מסילות מתאימות בגוף הפרגולה. היריעות מתחברות למסילות וניתן להעלות ולהוריד אותן באופן ידני באמצעות מנואלה.
  3. התקנת מסילות מתאימות בגוף הפרגולה שמאפשרות העלאה והורדה של יריעות הסגירה באופן חשמלי באמצעות מנוע מתאים.
סגירת חורף

אז מה מתאים לסגירת פרגולה או מרפסת?

סגירת שמשונית מתאימה לסגירה זמנית של פרגולת העץ בגינה או במרפסת.

אפשר סגירת חורף שלא מסתירה את הנוף?

בתוך היריעות ניתן להתקין חלונות מ-PVC שקוף על מנת להכניס אור אל תוך החלל הסגור. את החלונות ניתן למקם באיזה מקום בתוך היריעה. ניתן גם להתקין חלונות הניתנים לפתיחה ולסגירה.

איזו סגירת חורף לבחור?

את הסגירה שמתאימה לכם מחומרים שמתאימים לכם

  • מחיר: בהתאם לתקציב שלכם ולמה שאתם מעוניינים להשקיע בסגירה.
  • מראה: לבחור חומר שנראה לכם אסתטי ואת הצבע או הצבעים שמתאימים למיקום הסגירה.
  • עמידות: מומלץ לבחור חומרים חזקים ועמידים. גם אם מדובר בסגירה זמנית, היא לא חד פעמית. החומרים צריכים להיות עמידים מספיק כדי שלא תצטרכו לקנות מחדש יריעות או כל חלק אחר שוב לקראת החורף הבא.
  • התקנה ותחזוקה: ישנן סגירות שדורשות הכנה רבה יותר וחשוב לקחת זאת בחשבון. בכל מקרה יש לוודא שההתקנה נעשית בצורה מקצועית ונכונה. בטיחות: כיוון שהסגירה צריכה לעמוד בפני פגעי מזג האוויר חשוב לוודא שההתקנה אכן בטיחותית ושהחומרים, המסגרת והשיטה שבחרתם אכן יחזיקו מעמד גם ברוחות חזקות ובגשם כבד.

אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי כדי לסייע לכם לבחור בחומרים ובטכניקות המתאימות לכם. אצלנו תמצאו חומרים איוכתיים ועבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. בואו להיעזר בניסיון של 30 שנה כדי לקבל את הסגירה הטובה ביותר למרפסת, לפרגולה או לכל מקום אחר.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות!

עודכן בתאריך: 29 בדצמבר 2021