בניית פרגולה – עשה זאת בעצמך

קיט לבנייה עצמית של פרגולה – עשו זאת בעצמכם וחסכו כסף!

החלטתם לבנות פרגולה לבד? רוצים להתקין אותה בעצמכם? מצוין! אנחנו פה בשביל לעזור לכם. עבור מי שיש לו ידיים טובות וזמן, רצון לחסוך כסף ולהרגיש תחושת סיפוק, יצרנו שרות חדש: ערכה של פרגולה לבנייה עצמית.

בניית פרגולה לבד – איך זה עובד?

אתם אומרים לנו מה אתם צריכים ורוצים, ואנחנו מייצרים לכם ערכת הרכבה מוכנה וחתוכה בהתאם למידות הנדרשות. כל מה שתצטרכו לעשות זה להתקין, ללא חיתוך קורות ושאר עבודות שדורשות מיומנות מקצועית. השרות גם כולל ביקור במקום הבניה, לקיחת מידות, תכנון הפרויקט ושרטוט בתוכנת שירטוט.

איך בונים פרגולה? כל מה שאתם צריכים לדעת

השלב הראשון בדרך לבניית פרגולה מעץ הוא שלב התכנון. גם את שלב התכנון חשוב לחלק לשני שלבים.

קודם כל, לימדו מעט על פרגולות מעץ – מה האפשרויות העומדות בפניכם, באילו עצים ניתן להשתמש, מהן ההכנות הנדרשות, איפה כדאי להקים את הפרגולה, מה הכלים הדרושים, כמה חומר צריך ומאיזה סוג(ים) ועוד? תוכלו למצוא עוד מידע כאן.

האם אתם חושבים על בניית פרגולה תלויה? הקמת פרגולה גושנית? כדאי לאסוף מידע כבר בשלב הראשון, על מנת שתוכלו לתכנן בצורה נכונה ומעשית.

כעת יש לתכנן את הפרגולה:

  • מיקום
  • גודל
  • עיצוב וסגנון
  • חומרים

כשהתוכנית שלכם מוכנה, או כשיש לכם את הרעיונות העיקריים, אנחנו נכנסים לתמונה.

הדרכה לבניית פרגולה עצמאית – מה נעשה ביחד?

התרומה שלנו לפרויקט שלכם מתחלקת לשני חלקים. חלק אחד נעשה ביחד אתכם ואת החלק השני נעשה לבד עבורכם.

קודם כל, אנחנו נסייע לכם בתכנון הפרגולה. השרות שלנו כולל ביקור של אנשי מקצוע במקום בו אתם רוצים להקים את הפרגולה. אנחנו ניקח מידות ונשמע מכם מה אתם רוצים. ביחד נראה אם הפרויקט אכן ניתן לביצוע ומה ניתן לשפר בו. ביחד נתכנן את הפרויקט ואף נשרטט את התכנית בתוכנת שרטוט.

אתם גם יכולים לוותר על שלב הייעוץ שלנו – אם אתם בטוחים במה שאתם רוצים. כך אתם אומרים לנו מה אתם צריכים ורוצים, למשל פרגולה גושנית עם סרגלי הצללה וכיסוי סנטף, ואנחנו מייצרים לכם את הקיט המתאים.

מה אנחנו נעשה בשבילכם?

כעת, כשהתוכנית מוכנה או לאחר שאמרתם לנו מה אתם רוצים, אנחנו נייצר לכם קיט הרכבה מוכן שכולל את כל החומרים הדרושים לכם – מוכנים וחתוכים כך שאת כל הפעולות שלהן נדרש ידע ויכולת של בעל מקצוע כבר נעשו. כל מה שנדרש מכם הוא להרכיב את הפרגולה באמצעות החומרים הללו.

שלוש, ארבע ולעבודה!

זהו. הקיט מוכן. התכנית מוכנה – כל מה שנשאר לעשות זה לבנות את הפרגולה מהחומרים המוכנים.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות!

עודכן בתאריך: 16 בפברואר 2023