פרגולה לחניה • פרגולות עץ להצללה לרכב

חברת רועי אופק בונה פרגולות מרהיבות מעץ מזה 30 שנה במגוון של סגנונות ועיצובים על פי רצון הלקוח. 

פרגולה לרכב הפכה למחזה נפוץ בבתים רבים שיש בהם חניה פרטית. מלבד זאת שהרבה יותר נעים להיכנס לרכב מוצל מאשר לרכב רותח שעמד בשמש, פרגולות לחניה שומרות על הרכב מפני נזקי השמש כגון התקלפות ודהייה של הצבע, כמו גם מלכלוך ואבק.

פרגולות לחנייה מעץ הן בחירה מצוינת למי שרוצה לבנות לעצמו גגון יפה שישתלב היטב בסביבה. ניתן לבנות את הפרגולה כפרגולה עצמאית או כזו שנשענת על גבי קיר בהתאם לאופי של החנייה.

כיסויים אפשריים לפרגולות לרכב

מגוון הכיסויים לפרגולה הוא עשיר למדי וניתן לבחור בין היתר בלוחות עץ או במבוק שהמטרה העיקרית שלהם היא לספק הצללה. אם משתמשים בכיסוי צבעוני, רצוי לבחור בכזה שמסנן קרינת UV. לכיסוי טבעי כמו כיסוי במבוק יש גם יתרון אסתטי מכיוון שאפשר לשלב בו צמחים מטפסים צפופים להצללה טובה.

מה אנחנו יכולים לספק לכם?

התקנה מהירה – מרגע שהפרגולה מוכנה, ניתן להתקין אותה תוך יום אחד בלבד

בחירת העץ המתאים ביותר – חברת רועי אופק מתמחה בבניית פרגולות מעץ, ולכן אנחנו יכולים לספק לכם את מגוון העצים הגדול והמתאים ביותר עבור פרגולות לרכב. הבחירה בעץ המתאים היא חשובה ביותר על מנת שהפרגולה תחזיק מעמד ותוכל להגן מפני השמש בצורה הטובה ביותר מבלי שהעץ עצמו יתעוות. עצים איכותיים גם עמידים בפני פגיעות אחרות כמו למשל לשלשת של ציפורים שיוצרת חומצה על גבי העץ. יש להבין כי עץ איכותי עובר תהליך של שימור בזמן העיבוד שלו ונצבע בצבעים ושמנים מיוחדים. לא כל העצים זמינים בארץ באופן שוטף, ולכן צריך להתחשב גם בזמן האספקה.

התאמה מרבית לכל פרויקט – כאשר בונים פרגולה לחנייה, יש לתכנן היטב את הגובה והגודל שלה בהתאם לשטח עליו רוצים להצל. בין היתר, השטח של הפרגולה יקבע עד כמה קל יהיה לאשר אותה על פי "רפורמת הפרגולות". יש מועצות מקומיות שמקנות הנחה בארנונה תחת תנאים מסוימים כמו למשל בנייה מחומרים קלים, ולכן מומלץ בכל מקרה לבדוק את הנהלים המקומיים לפני התחלת הבנייה.

תנו לנו לעזור לכם

לא בטוחים איזו פרגולה היא המתאימה ביותר לחניה שלכם, חושבים איך לשלב את הפרגולה בעיצוב הקיים, לא יודעים מאיפה להתחיל? צרו אתנו קשר ונשמח לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר על סמך הניסיון שלנו, אותו צברנו במשך שנים רבות.

פגישת ייעוץ והכוונה ללא תשלום או התחייבות!

עודכן בתאריך: 2 בפברואר 2022