פרגולות עץ למרפסת • איכות, הצללה ונוחות

חברת רועי אופק מציעה פרגולות מעץ למרפסת במגוון עיצובים בהתאם לדרישות הלקוח: פרגולה תלויה, פרגולה על עמודים או פרגולה מכוסה, במגוון סוגי עץ ובאיכות ללא פשרות.

כמו בכל פרגולה אחרת, המטרה בבניית פרגולות למרפסת היא יצירת מתחם סגור, מוצל, יבש ויחד עם כל אלו גם אסתטי ויפה לעין. היא מאפשרת לכם לצאת החוצה גם בקיץ הלוהט וגם בחורף הגשום, וליהנות מהמרפסת בכל ימות השנה. פרגולה למרפסת מתאימה בעיקר למקומות בהם רוצים לנצל את המרפסת לבילוי בחוץ ולהישאר מוגנים מקרני השמש החזקות, מטל הלילה או מגשם.

אנחנו מייצרים פרגולות עץ למרפסת במגוון עיצובים וסוגים בהתאם לרצון הלקוח. כמו כן אנחנו גם בונים פרגולות על עמודים ופרגולות תלויות בהתאמה מקסימלית לכל מקום.

למרות שפרגולה במרפסת בית או פרגולה למרפסת שמש דומה מאוד לשאר סוגי הפרגולות, ישנם מספר הבדלים בינה ובין פרגולת עץ רגילה.

מה ההבדל בין פרגולה למרפסת שמש ופרגולה רגילה?

  • גודל הפרגולה: גודלה ביחס לפרגולה רגילה יהיה קטן יותר כיוון שמרפסות מטבען הן קטנות יותר מחצרות, גינות וגגות.
  • מחיר פרגולות למרפסת: העלות של פרגולה למרפסת תהיה גבוהה יותר בשל המורכבות היחסית שבבנייתה במרפסת. מצד אחד היא דורשת עבודה בגובה ופתרונות טכניים ומצד שני הגודל שלה קטן יחסית – כך שהמחיר למ"ר גבוה יותר.

מה חשוב להדגיש כאשר מתכננים בניית פרגולות עץ למרפסת?

  • סוג העץ המתאים לפרגולה למרפסת הוא אורן או אשוח, בשל המשקל הסגולי הנמוך יחסית של חומרים אלה וקלות העבודה אתם.
  • ניתן לכסות את גג הפרגולה בלוחות עץ או במבוק על מנת ליצור הצללה. בנוסף ניתן להשתמש בכיסוי נגד גשם –  סנטף, פלרוף וכדומה.
  • בגלל האתגר של המיקום וההתקנה מומלץ להזמין פרגולה כזו רק מחברה ותיקה ובעלת ניסיון רב בסוג זה של פרגולות.

תנו לנו בחברת רועי אופק לתת לכם את הפתרון התיכנוני המקצועי הכי מתאים לכם. ביחד ננצח את מזג האוויר, את קרני השמש החזקות ואת הגשם הרטוב ונעזור לכם לנצל את המרפסת בהנאה מרובה משהייה בה ומתחת לפרגולה.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.

עודכן בתאריך: 2 בפברואר 2022