חברת רועי אופק הינה בעלת נסיון של מעל ל 20 שנה בבניית פרגולות מעץ. איכות ללא פשרות, מחירים תחרותיים ומגוון סגנוונות עיצוב בהתאם לתווי השטח ורצון הלקוח.

 

כאשר בוחרים פרגולה מעץ, המחיר הוא ללא ספק שיקול חשוב. ישנם גורמים שונים שמשפיעים על מחיר הפרגולה וחשוב להכיר אותם כשמתכננים את הקנייה.

 

מחיר הפרגולות תלוי במספר גורמים:

  • גודל הפרגולה: פרגולה לגינה ששטחה גדול יותר תעלה כמובן יותר מפרגולה קטנה יותר. אבל, וזאת חשוב מאוד לדעת, ככל ששטחה של הפרגולה גדול יותר, המחיר למ"ר קטנה יותר.
  • כמות החומר הנחוצה: בהתאם לתכנית הפרגולה, למידת התמיכה הנחוצה ולסגנון הבנייה של הפרגולה – ככל שגודל ועובי הקורות והעמודים גדול יותר, יש צורך ביותר עץ וממילא העלות גבוהה יותר.
  • איכות חומרי הגלם: ככל שעושים שימוש בחומרי גלם איכותיים יותר, עלות הפרגולה תגדל. עם זאת, חומרים איכותיים מבטיחים עמידות לזמן ארוך יותר ולעייתים התחזוקה שלהם גם זולה יותר. לכן חשוב לקחת בחשבון לא רק את העלות של קניית הפרגולה אלא גם את עלות התחזוקה ואורך החיים של החומרים.
  • מטרת הפרגולה: פרגולה שמשמשת רק להצללה תעלה פחות מפרגולה שצריכה גם לעצור גשם – תוספת של בניית שיפוע לפרגולה על מנת לאפשר את זרימת המים.
  • תנאי השטח: מיקום הפרגולה המתוכננת משפיע על מחיר ההתקנה כיוון שלעיתים יש צורך בתמיכות מיוחדות שיתאימו לתנאי השטח – מה שעשוי לייקר את העבודה.
  • מיקום עמודי הפרגולה: כאשר מדובר בפרגולה שנבנית מעל רחבה מרוצפת, ניתן לעיתים לחבר את העמודים לרצפה, ואז העלות נמוכה יותר. במקרים אחרים, בהתאם לגדול הפרגולה ולאופי הרצפה, ייתכן ולשם קיבוע העמודים, יהיה צורך בחפירת בורות ויציקת בטון – מה שמייקר את עלות ההתקנה. אפשרות נוספת היא פרגולה תלויה, ללא עמודים.
  • צורת הפרגולה ומורכבות הבנייה: אם מבנה הפרגולה פשוט ובעל קוים ישרים, עלות הפרגולה מעץ תהייה נמוכה יותר - אך כאשר מתכוננת פרגולה בעלת צורה לא שגרתית ומסובכת, העלויות תתייקרנה בהתאם.

אז, כמה עולה פרגולה מעץ?

חשוב לזכור שהרבה פעמים הזול עולה ביוקר. חשוב לבחור חומרים איכותיים, עיצוב מתאים ובנייה נכונה ובטיחותית, גם אם הדבר מייקר מעט את עלויות הבנייה.

 

לנו, ברועי אופק עבודות עץ, יש ניסיון של יותר מעשרים שנה בבניית פרגולות. תנו לנו להוכיח לכם שלניסיון אין תחליף.

צרו קשר עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות.